Izcils etalonu savienības piedāvājums

*Kondensācijas granulu apkures katli Fröling PE1c – industrijas etalons risinājumos kā kurināmo izmantojot kokskaidu granulas.
Energoefektivitātes klase A++. Izstrādāti un ražoti Austrijā

*Kafijas automāti Jura – etalons izcilas kafijas baudītāju pasaulē

Piedāvājumā iekļauts pilnībā automatizētas darbības kondensācijas granulu apkures katls Fröling PE1c, granulu automātiskās padeves pneimo vakuma sistēma, viens granulu iesūkšanas uzgalis + dāvanā kafijas automāts JURA E8.

Komplekta cena Fröling PE1c 16 KW (ražotāja art. 14223 + 13972A) + Jura E8 (ražotāja art. 15355 vai art. 15353 ) = 13450.00 EUR

Komplekta cena Fröling PE1c 22 KW (ražotāja art. 14224 + 13972A ) + Jura E8 (ražotāja art. 15355 vai art. 15353 ) = 13560.00 EUR

Ideāli piemērots risinājums energoefektīvām mājām ar silto grīdu vai radiatoru apkures sistēmām.
Piedāvājums spēkā visiem pasūtījumiem laika posmā 15.05.2024 – 15.07.2024.
Piedāvājumā iekļauta piegādes cena jebkurā vietā Latvijā pēc noteikumiem “door to door”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties izmantojot e-pastu edgars@froling.lv vai zvanot 67530420.

A K T U A L I T Ā T E S

GABLOK – viena no TOP 10 tehnoloģijām pasaulē privātmāju būvniecībā un iespējams lielākais sava veida LEGO kas jebkad radīts. Bet spēle ar to iespējams ir visātrākais risinājums, lai īsā laika posmā tiktu pie kvalitatīvas, mūsdienīgas un energoefektīvas vides dzīvošanai, piedevām par dzīvokļa cenu. Izvēloties GABLOK mājas būvniecības tehnoloģiju tiek izslēgts termālais dalījums ziemas māja un vasaras māja, jo dzīvot tajā var 365 dienas gadā, absolūti komfortablā vidē un ar ļoti zemām ekspluatācijas izmaksām.

🟩 Mēs kompānija EXCENT ar pieredzi, zināšanām attiecībā uz inženiertehnisko risinājumu evolūciju, kas mērāma gadu desmitos nodrošinot apkures, ventilācijas un viedo vadību sistēmu formatēšanu visaugstākajā līmenī, droši izvēlamies GABLOK iekļaut savu piedāvāto risinājumu portfollio, jo tiekoties ar ražotāju un iepazīstoties detalizēti ar tehnoloģiju esam pamatīgi noticējuši šai ģeniālajai idejai. Tādējādi esam gatavi prezentēt to klientiem piedāvājot būvniecības tehnoloģiju kas kalpo kvalitatīvas dzīves vides radīšanai iespējami īsā laikā, ar draudzīgām izmaksām, kompaktā laika posmā, lai iespējami izvairotos no nogurdinošas būvniecības procesa ilgā laika periodā.

Iespējams uz šo dienu visneatkarīgākais apkures risinājuma veids. Absolūti jauna pieredze, lietošanas ērtums un ekselenta performance salīdzinājumā ar iepriekšējo ģenerāciju kombinētā tipa apkures katliem

Aicinām vaicāt personalizētu risinājumu un projekta cenu piedāvājumu

DIZAINA RADIATORI (FANKOILI) IRSAP RELAX HYBRID AR RŪPNIECISKI INTEGRĒTU FUNKCIJU DARBOTIES DZESĒŠANAS REŽĪMĀ.

Svarīga, estētiski baudāma un saderīga sistēmas komponente ar moderniem un energoefektīviem siltumsūkņiem Gaiss -> Ūdens vai Zeme -> Ūdens plānojot apkuri un dzesēšanu vienotā sistēmā.

Vislētākā enerģija ir neizlietotā enerģija.

Viedā vadības sistēma Poer Smart Home silto grīdu un radiatoru apkurei ļauj ieekonomēt lidz pat 30%. Programmējama un vadāma caur internetu izmantojot bezmaksas aplikāciju.

Aicinām vaicāt personalizētu risinājumu un projekta cenu piedāvājumu

Grīdā iebūvējamie fankoili (Fan Coil) Kampmann Katherm HK. Ražoti Vācijā

Vienots modernas sistēmas elements apkurei, dzesēšanai un svaigā gaisa padevei no kopējās ventilācijas sistēmas ar rekuperāciju. Estētiski baudāms un funkcionāls risinājums pie lielām stiklotām vitrīnām.
Kampmann Katherm HK klusākie fankoili tirgū. Modifikācijas 2-cauruļu un 4-cauruļu sistēmām

Aicinām jautāt personalizētu risinājumu un projekta cenu piedāvājumu

Jaunākās paaudzes risinājumi karstā ūdens ģenerēšanai ar Fröling FWM moduli (Fresh Water Module)

Karstā ūdens gatavošana caurplūdes režīmā. Nav ūdens sastāvēšanās, kas raksturīga karstā ūdens gatavošanas risinājumiem izmantojot rezervuāra tipa risinājumus (KŪ boilerus). Caurplūdes režīmā tiek sasildīts tik , cik tiek lietots. Neveidojas lieki un neattaisnoti siltuma zudumi kas ir neizbēgami izmantojot karstā ūdens sagatavošanas tvertnes. Būtiski samazinās labvēlīga vide priekš legionellu baktēriju koloniju veidošanās.
Aicinām vaicāt personalizētu risinājumu un projekta cenu piedāvājumu

Plānojam ilgtermiņā un veidojam granulu uzglabāšanas risinājumus iespējami parocīgi turpmākajā ekspluatācijā.

Zemē iebūvējamas granulu uzglabāšanas tvertnes GEOTANK ar tilpumu 8 m3 (4 t.) vai 11 m3 (6 t.). Ražošanā izmantota īpaša antistatiska plastmasa. Rūpnieciski integrēts granulu padošanas mehānisms

Modernas un energoefektīvas decentralizētās ventilācijas iekārtas ar pastāvīgu gaisa apmaiņas ciklu Maico Powerbox WS 75 Completto.

Pastāvīgi svaigs gaiss telpās ar augstu skābekļa koncentrāciju un atbilstošu relatīvo mitrumu nav nekas ekstra, bet neatņemama mūsdienīgas un kvalitatīvas vides sastāvdaļa.

Maico WS 75 Powerbox iekārtās rūpnieciski integrēts entalpijas siltummainis ar lietderīgā siltuma un mitruma atgūšanu. Vadība ar iekārtā iebūvēto vadības bloku vai caur internetu izmantojot bezmaksas aplikāciju Air@Home APP. Iespējams pievienot sadalošos gaisa vadus bez papildus komponentēm. Ražotas Vācijā.
Aicinām vaicāt personalizētu risinājumu un cenu piedāvājumu