A K T U A L I T Ā T E S

Iespējams uz šo dienu visneatkarīgākais apkures risinājuma veids. Absolūti jauna pieredze, lietošanas ērtums un ekselenta performance salīdzinājumā ar iepriekšējo ģenerāciju kombinētā tipa apkures katliem
Aicinām vaicāt personalizētu risinājumu un projekta cenu piedāvājumu

Vislētākā enerģija ir neizlietotā enerģija.

Viedā vadības sistēma Poer Smart Home silto grīdu un radiatoru apkurei ļauj ieekonomēt lidz pat 30%. Programmējama un vadāma caur internetu izmantojot bezmaksas aplikāciju.
Aicinām vaicāt personalizētu risinājumu un projekta cenu piedāvājumu

Grīdā iebūvējamie fankoili (Fan Coil) Kampmann Katherm HK. Ražoti Vācijā

Vienots modernas sistēmas elements apkurei, dzesēšanai un svaigā gaisa padevei no kopējās ventilācijas sistēmām ar rekuperāciju. Estētiski baudāms un funkcionāls risinājums pie lielām stiklotām vitrīnām. Kampmann Katherm HK klusākie fankoili tirgū.
Modifikācijas 2-cauruļu un 4-cauruļu sistēmām
Aicinām jautāt personalizētu risinājumu

Jaunākās paaudzes risinājumi karstā ūdens ģenerēšanai ar Fröling FWM moduli (Fresh Water Module)

Karstā ūdens gatavošana caurplūdes režīmā. Nav ūdens sastāvēšanās, kas raksturīga karstā ūdens gatavošanas risinājumiem izmantojot rezervuāra tipa risinājumus (KŪ boilerus). Tiek sasildīts tik , cik tiek lietos. Neveidojas lieki un neattaisnoti siltuma zudumi kas ir neizbēgami izmantojot karstā ūdens sagatavošanas tvertnes. Būtiski samazinās labvēlīga vide priekš legionellu baktēriju koloniju veidošanās.
Aicinām vaicāt personalizētu risinājumu un projekta cenu piedāvājumu

Plānojam ilgtermiņā un veidojam granulu uzglabāšanas risinājumus iespējami ērti

Zemē iebūvējamas granulu uzglabāšanas tvertnes GEOTANK ar tilpumu 8 m3 (4 t.) vai 11 m3 (6 t.). Ražošanā izmantota īpaša antistatiska plastmasa. Rūpnieciski integrēts granulu padošanas mehānisms